Про нас

Компанія "Полиск" працює на українському ринку витратних матеріалів з 1995 р. Наша компанія пропонує як оригінальні витратні матеріали, так і сумісні від відомих виробників.

Прайс-лист компанії містить великий асортимент картриджів та комплектуючих до них, а саме: фотобарабанів, лез очищення, дозування, магнітних валів та валів первинного заряду та інше. В наявності різноманітний асортимент тонерів від відомих виробників, таких як: Static Control Components, Canon, Hewlett Packard, Xerox, Minolta,  Kyocera, Brother, OKI, Panasonic, Samsung; чорнил як вітчизняних брендів, таких як: Barva, WWM, так і іноземних: Epson, Canon, Hewlett Packard. Завдяки цьому кожен споживач може вибрати для себе оптимальне поєднання ціни та якості.

Наш сервісний центр здійснює якісний ремонт та сервісне обслуговування офісної техніки (принтерів, БФП, КМА), заправку та відновлення картриджів до лазерних та струменевих принтерів, копіювальних апаратів.

За час існування компанія "Полиск" стала бізнес-партнером Hewlett Packard і є авторизованим дилером таких виробників як Lexmark, Samsung, G&G; бізнес-партнером компанії OKI; регіональним дилером з продажу витратних матеріалів Static Control Components.

У нашій компанії ви завжди зможете отримати кваліфіковану консультацію з питань щодо вибору витратних матеріалів для вашої техніки.

Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Телефон/Факс:

+38 (044) 286-74-54

+38 (044) 286-42-07

E-Mail: 

sale@polisk.kiev.ua

Наша адреса:

бульвар Марії Приймаченко, буд. 8, офіс. 4 (вхід з двору, 1-й під'їзд)

м. Київ, 01042

Україна