Оплата та доставка

Самовивіз

м. Київ, б-р Марії Приймаченко, буд. 8, оф. 4 (код домофона 4В),

Телефони: (044) 286-74-54, 286-42-07, 286-73-72, 285-57-54

Доставка по Києву

Доставка замовлень по Києву здійснюється перевізником "Нова пошта" у робочі дні з 11:00 до 16:00 (на час воєнного стану з 12:00 до 15:00).

Доставка по Україні

   • Доставка в населені пункти України здійснюється перевізниками: Нова Пошта, Автолюкс, Delivery.

   • Отримати замовлення ви зможете у відділеннях перевізників, зазначених на їхніх сайтах. Після прибуття замовлення у відділення вам буде надіслане SMS-повідомлення від перевізника із зазначенням номера накладної. Термін безкоштовного зберігання замовлення у відділенні - 3 робочих дні. Якщо протягом даного терміну ви не отримаєте замовлення, товар буде повернений продавцю. Зверніть увагу! Послуга післяплати сплачується окремо від доставки, її вартість буде вказана при відправленні замовлення.

   • Доставка до перевізника безкоштовна, за послуги перевізника сплачує клієнт, якщо це не обумовлено заздалегідь.

Оплата замовлень

 • Безготівковий розрахунок

Після отримання замовлення ми виставимо Вам рахунок для оплати, який Ви зможете сплатити з розрахункового рахунку Вашої фірми або у касі відділення будь-якого банку.

 • Оплата готівкою на рахунок компанії через касу банку

Оплата провадиться по Рахунку-фактурі на рахунок компанії через касу будь-якого банку. При отриманні товару видається накладна у розмірі купівлі.

 • Оплата з післяоплатою

Оплата товару з післяплатою можлива при доставці перевізником Нова Пошта. Замовник оплачує товар безпосередньо при отриманні на складі перевізника. Вартість доставки товару та переказу грошей сплачує покупець згідно з розцінками перевізника.