Сервіс-центр

Користувачі офісної техніки знають, що її нормальна експлуатація триває приблизно півроку, рік. А потім з'являються дрібні проблеми: якість друку поступово погіршується, з'являються перші поломки. Особливо це стосується спочатку недорогої техніки. Найчастіше це залежить не тільки від марки виробника чи манери поводитися з технікою. Будь-який апарат, працюючи, вичерпує ресурс своїх вузлів та деталей. Крім того, всі ці компоненти є єдиною системою, яка поступово втрачає своє початкове налаштування під час роботи. Така особливість будь-якої техніки. Цього не можна позбутися повністю. Але це можна звести до мінімуму.

Якщо у Вашої офісної техніки (копіювальний апарат, лазерний, струминний або матричний принтер, факс, радіотелефон) виникли якісь проблеми наші досвідчені фахівці завжди будуть раді вам допомогти. Для цього Вам достатньо зателефонувати за цим номером: (044) 286-74-54. І наші сервісні інженери проведуть ретельну діагностику вашого апарату, проведуть технічне обслуговування, замінять вузли і деталі, що вийшли з ладу, і проведуть тестування відповідно до технічних вимог виробника.

Технічне обслуговування-профілактика.

Необхідно для покращення якості роботи техніки, а також для запобігання серйозним несправностям. При проведенні профілактичних робіт сервіс-інженер розбирає апарат, проводить його чищення мастило відповідно до технічних вимог виробника. Потім апарат тестується за спеціальними тестами.

Діагностика.

При проведенні діагностики визначається причина несправності. Якщо вона виявляється нескладною, то інженер її усуває відразу. В інших випадках він локалізує несправність, консультує щодо комплектуючих, які необхідно замінити, становить кошторис витрат на ремонт.

Ремонт.

Сервіс інженер здійснює заміну вузлів і деталей, що вийшли з ладу. У прайсах вказано лише вартість роботи. Вузли та деталі враховуються окремо.

Заправка картриджів для лазерних принтерів та копіювальних апаратів.

Картриджі для лазерних принтерів та копіювальних апаратів можна розділити на кілька складових: пластмасовий корпус, вузли та деталі, а також тонер (спеціальний порошок, що формує зображення на папері). І хоча вони стоять приблизно однаково, їх ресурси - різні. Тому, викидаючи картридж, в якому закінчився тонер, ви викидаєте 2/3 реальної вартості, так і не використаної вами. Такий картридж може працювати, витримавши ще 2 – 3 перезаправки.

ПП "Полиск", перезаправляючи Ваші картриджі, гарантує Вам якість друку, яка практично не відрізняється від роботи нових картриджів.

Відновлення картриджів для лазерних принтерів та копіювальних апаратів.

Після кількох перезаправок, вузли та деталі, що знаходяться всередині картриджа, остаточно витрачають свій ресурс. Але тоді картридж не варто викидати. Адже його корпус, як і раніше, не відрізняється від нового, а вузли та деталі можна замінити.

Усі деталі, які використовує ПП "Полиск", виготовлено провідними закордонними компаніями. Обладнання для заправки та відновлення є цілим лабораторним комплексом. Тому вимогливі користувачі, для яких насамперед важлива якість друку, будуть повністю задоволені. У порівнянні з покупкою нових картриджів, вони просто заощадять гроші. Вузли та деталі враховуються окремо.

Заправка, відновлення картриджів та друкуючих головок для струменевих принтерів.

Так само як і лазерні струменеві картриджі можна розділити на кілька частин: корпус з контактною групою, спеціальна губка для чорнила і власне самі спеціально розроблені для струминного друку (не плутати з чорнилом РАДУГА) чорнило. Так як розробка та виробництво цих картриджів обходиться виробнику дорого, тому ціна на них висока. Але після того як у картриджі закінчується чорнило, корпус з контактною групою і губка залишаються працездатними. Оскільки оригінальне чорнило для перезаправки не випускається, то великі закордонні виробники сумісних витратних матеріалів випускають чорнило власного виробництва для перезаправки струминних картриджів, що надалі значно знижує витрати на експлуатацію придбаного картриджа.

Якщо Ваш картридж довгий час не використовувався, або в ньому давно закінчилося чорнило, існує можливість його відновити за допомогою спеціальних засобів (парогенератор, ультразвук і спеціальні рідини для промивання).