Сервіс-центр

Користувачі офісної техніки знають, що її нормальна експлуатація триває приблизно півроку, рік. А потім з'являються дрібні проблеми: якість друку поступово погіршується, з'являються перші поломки. Особливо це стосується не дорогої техніки. Найчастіше це залежить не тільки від марки виробника, але і від манери поводитися з технікою. Будь-який апарат, працюючи, вичерпує ресурс своїх вузлів та деталей. Крім того, всі ці компоненти є єдиною системою, яка поступово втрачає своє початкове налаштування під час роботи. Така особливість будь-якої техніки. Цього не можна позбутися повністю. Але це можна звести до мінімуму.

Якщо у вашої офісної техніки (багатофункційний пристрій, лазерний або струменевий принтер) виникли якісь проблеми - наші досвідчені фахівці завжди будуть раді вам допомогти. Для цього Вам достатньо зателефонувати за цим номером: (044) 286-74-54, або написати листа за адресою: service@polisk.kiev.ua. І наші сервісні інженери проведуть ретельну діагностику вашого апарату, технічне обслуговування, замінять вузли і деталі, що вийшли з ладу і проведуть тестування відповідно до технічних вимог виробника.

Технічне обслуговування-профілактика.

Необхідно для покращення якості роботи техніки, а також для запобігання серйозним несправностям. При проведенні профілактичних робіт сервіс-інженер розбирає апарат, проводить його чищення, змащування відповідно до технічних вимог виробника. Потім апарат тестується за спеціальними тестами.

Діагностика.

При проведенні діагностики визначається причина несправності. Якщо вона виявляється нескладною, то інженер її усуває відразу. В інших випадках він локалізує несправність, консультує щодо комплектуючих, які необхідно замінити, становить кошторис витрат на ремонт.

Ремонт.

Сервіс інженер здійснює заміну вузлів і деталей, що вийшли з ладу. У прайс-листі вказана лише вартість роботи. Вузли та деталі враховуються окремо.

Заправка картриджів для лазерних принтерів та багатофункційних пристроїв.

Картриджі для лазерних принтерів та багатофункційних пристроїв можна розділити на кілька складових: пластмасовий корпус, вузли та деталі, а також тонер (спеціальний порошок, що формує зображення на папері). І хоча вони стоять приблизно однаково, їх ресурси - різні. Тому, викидаючи картридж, в якому закінчився тонер, ви викидаєте 2/3 реальної вартості, так і не використаної вами. Такий картридж може працювати, витримавши ще 2 – 3 перезаправлення.

Перезаправляючи картриджі, ми гарантує якість друку, яка практично не відрізняється від роботи нових картриджів.

Відновлення картриджів для лазерних принтерів та багатофункційних пристроїв.

Після кількох перезаправлень вузли та деталі, що знаходяться всередині картриджа, остаточно витрачають свій ресурс. Але і тоді картридж не варто викидати. Адже його корпус, як і раніше, можна використовувати, а вузли та деталі можна замінити.

Усі деталі, які ми використовуємо при відновленні картриджів, виготовлені провідними закордонними компаніями. Обладнання для заправки та відновлення є цілим лабораторним комплексом. Тому вимогливі користувачі, для яких, насамперед, важлива якість друку, будуть повністю задоволені. У порівнянні з покупкою нових картриджів, ви заощаджуєте гроші.

Заправка, відновлення картриджів та друкуючих головок для струменевих принтерів.

Так само як і лазерні - струменеві картриджі можна розділити на кілька частин: корпус з контактною групою, спеціальна губка для чорнила і власне самі, спеціально розроблені для струминного друку, чорнила. Так як розробка та виробництво цих картриджів коштує дорого, тому ціна на них достатньо висока. Але після того як у картриджі закінчуються чорнила, корпус з контактною групою і губка залишаються працездатними. Оскільки оригінальні чорнила для перезаправлення картриджів самими виробниками не продаються, то існують виробники сумісних витратних матеріалів, які випускають чорнила власного виробництва для перезаправлення струменевих картриджів, що надалі значно знижує витрати на експлуатацію придбаного картриджа.

Якщо ваш картридж довгий час не використовувався, або в ньому давно закінчилися чорнила, існує можливість його відновити за допомогою спеціальних засобів (парогенератор, ультразвукова ванна і спеціальні рідини для промивання).